Preskočiť na obsah
Sebastián Lehocký

Priemyselná výroba

Sebastián Lehocký

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Trenčianske Mitice
Od roku
2021
IČO
53 926 757

Sebastián Lehocký

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
913 22 Trenčianske Mitice
Na trhu od
6. júla 2021
IČO
53 926 757
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

5
rokov na trhu
2021
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Sebastián Lehocký

Sebastián Lehocký – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Trenčianske Mitice. Podniká od 6. júla 2021.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu, prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Sebastián Lehocký
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
53 926 757
Dátum vzniku
6. júla 2021
Miesto podnikania
913 22 Trenčianske Mitice
Živnostenský register
Okresný úrad Trenčín, vložka č. 350-46468
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Sebastián Lehocký zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Sebastián Lehocký?

Miesto podnikania je v obci 913 22 Trenčianske Mitice.

Čím sa Sebastián Lehocký zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; skladové, pomocné a prepravné služby v doprave.

Aké je IČO – Sebastián Lehocký?

IČO je 53 926 757.

Odkedy podniká Sebastián Lehocký?

Podnikanie začalo 6. júla 2021. Na trhu pôsobí 5 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Sebastián Lehocký podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese sebastian-lehocky.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.